Aktuality

Prosím

21. května 2009 v 15:23 | Si-ims TEAM
Opět vás prosím o hlas v soutěži o nej film- 50x a stále poprvé. Hlas mi můžete dát ZDE.
Všem za to moc děkuji... jinak zítra se můežete těšit na takový malý speciálek komixu Boss!

Design jen na den?!

11. května 2009 v 19:11 | Si-ims TEAM
Ahoj tamten design už sem chtěl změnit a tak sem udělal narychlo takovej odfláknutej :D ale bude tu jen do zítřka..pak ho změním! Jako nebyl by špatnej,a le nevím kam mám dát to menu přez toho policajta :D

Takže nebojte zítra tu bude jinej.. :)

Prodloužený víkend? NEBUDU!

8. května 2009 v 9:24 | Si-ims TEAM
Ahoj chci vám jen oznámit,ž e teď o prodlouženém víkendu nebudu mít vůbec času. Víkend mám u taťky takže si budu užívat i sluníčka :)...takže se moc omlouvám,ale v neděli se tu oběví další díl Bosse a taky malý překvapení :)...tak se těšte a SB prosím nezlobte se když nepřídu o víkendu k vám na blog :)..mějte se

Prosím hlásek :)

7. května 2009 v 18:28 | Si-ims TEAM
Ahoj díky vašim hlasům sem se dostal do 2.kola Soutěže o nej film..soutěžim s filmem 50x a stále poprví. Tak prosím kdyby ste zase byli tak hodní a hlasovali pro mě ZDE ...moc děkuju :)

Omlouvám se ale nemám náladu :/

5. května 2009 v 18:46 | Si-ims TEAM
AHOJ no tak dneska sem nic nepřidal a už ani nepřidám. Fakt nemám náladu. Přišel sem pozdě ze školy, pak sem šel na chvíli ven a doteď sem se učil. Za tu dobu se teda přiznám půl hodinky sem hrál sims a zítra se tu oběví další díl Bosse. No a ještě mám pro vás překvápko ale to až po neděli :). No a teď mám ještě starosti s něčím no hrůza. Ještě včera sem dělal design. Tak ho sem asi zítra dám :). Mějte se hezky..ještě oběhnu SB :) a mějte se fájn.

Prosím o hlásek (+diplomek :)

4. května 2009 v 19:20 | Si-ims TEAM
Ahoj jestli vám můžu poprosit :) a byli by ste tak hodníí. prosím hlasujte pro mě ZDE. Soutěž o nej film...soutěžím tam s filmem 50x a stále poprvé tak prosíím. Moc děkuju (i když vím, že to není moc o Sims)

Jo a ty sem dostal moc pěknej diplomek za spřátelení od Nevary. Děkuju :) jinak doufám, že nevadí, že diplomky nedělám :)

Diplomky od Niky

4. května 2009 v 14:25 | Si-ims TEAM

Tyhle dva diplomy mám od Niky:o). Oba jsou krásný..moc děkuju :)
 
 

Reklama